aktualności strona g Kontakt
Ośrodek Hipnozy
i Psychoterapii - Gutkowski
Zarejestruj się on-line na sesję terapeutyczną do jednego z terapeutów przyjmujących w Ośrodku Hipnozy i Psychoterapii Gutkowski

Księga gości

+ Dodaj wpis

Dodał: agnieszka | 2012-04-18
hipnoza naprawde dziala!! Bylam wielkim niedowiarkiem, ale postanowilam sprobowac gdyz inne metody rzucenia palenia zawiodly. Pierwsze 3 dni byly trudne, bolala mnie glowa i nie najlepiej sie czulam, ale pozniej nic - jakbym nigdy nie palila!! w ogole mnie nie ciagnie! Super!!! Polecam!

Dodał: Maciej | 2012-03-28
To co było i to co trwa, zrobiło w mojej głowi olbrzymi mętlik, nie mogłem się odnaleźć. Potrzebowałem porozmawiać z kimś innym niż przyjaciel, w lutym 2012 zakończyłem spotkania które trwały 3 miesiące. Teraz to ja rozumiem, żyć mi się chce :) W końcu wiem co chcę robić, kim być, przejrzałem na oczy :)

Dodał: kasia | 2009-03-25
ja cierpię na nerwicę, już sama sobie z nią nie radzę dlatego chyba zgłoszę się do ośrodka, mam tylko pytanie ile kosztuje wizyta? i czy długo się na nią czeka?

Dodał: Tomasz Jaworski | 2007-12-18
Dzieki psychoterapii w tym ośrodku powoli dochodze do siebie , choć seansow bylo niewiele,uważam ze ten ośrodek jest wart uwagi wcześniej korzystalem z pomocy innych psychologów ktorzy nie byli w stanie mi pomoc a tu jest pelen komfort , bardzo zyczliwa atmosfera i pelna kultura .

Dodał: Atom | 2007-09-27
Bardzo ładna stronka :)

Dodał: Mark* | 2007-02-11
Dzień dobry! Czuję się już o wiele lepiej chociaż moja terapia niedawno zaczęła się. Nie napiszę u którego terapeuty leczę się bo wolę być anonimowy. Ale cieszę się że mogę pracować z takimi ludźmi i w tak miłej atmosferze. Hipnoza daje mi poczucie doświadczania czegoś ważnego. Myślę że po zakończeniu tej terapii nie tylko pozbędę się swoich lęków i złego samopoczucia ale będę o wiele lepiej rozumiał samego siebie. Nie dziękuję żeby nie zapeszyć....

Dodał: Grace | 2007-02-04
Zmagałam się 12 lat najpierw z anoreksją która potem przybrała postać bulimii ... przeszłam różne terapie, brałam silne leki antydepresyjne...myślałam że to już koniec. Nadzieja pojawiła się w gabinecie Pana Slawka Gutkowskiego ale na początku miałam silne stany zwątpienia i załamania. Dziś mogę powiedzieć że uporałam się z bulimią. Stałam się na tyle silna że mogę teraz pracować i żyć w Irlandii. Wybieram się w marcu do Polski. Odwiedzę pana w Warszawie i skorzystam z sesji.

Dodał: Estera | 2007-01-26
Od kilku lat cierpiałam na bulimię. Miałam już dość takiego życia. Hipnoterapię traktowałam jako ostatnią deskę ratunku.Teraz już mogłam zdecydować się na urodzenie dziecka. Jestem w drugim miesiącu ciąży! Dziękuję.

Dodał: Marcin | 2006-12-29
Ciekawa i ładna zarazem stronka.

Dodał: Edziu | 2006-11-06
Ale ladna grafika ... Pierwszy raz widze cos tak przejrzystego jesli chodzi o psychoterapie w internecie

Dodał: nicka | 2006-10-31
Stronka bardzo ciekawa, informacje o tych terapiach brzmią dość ciekawie, mam nadzieje, że zadziałają równie dobrze. Pozdrawiam :)

Dodał: Tomasz Lipka | 2006-09-14
bardzo fajna strona, pozdrawiam.


Zadzwoń do nas! Telefony są czynne codziennie od godziny 9:00.
   508 771 780   

Profesjonalny Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - Gutkowski w Warszawie zapewnia fachową pomoc wszystkim potrzebującym. Dobry psycholog pomoże Państwu uporać się z takimi problemami, jak nerwica, depresja czy zaniżona samoocena. Prowadzimy także leczenie uzależnień, a w szczególności alkoholizmu i nałogu tytoniowego, depresji, nerwicy oraz terapię rodzin i par. Psychoterapia wykorzystująca najskuteczniejsze metody terapeutyczne pomoże Państwu odnaleźć źródło problemów i podnieść jakość swojego życia. Nasze placówki: Warszawa, Łódź, Katowice, Bielsko-Biała, Lublin, Ciechanów.
Zapraszamy.


Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - Gutkowski : Warszawa, ul. Nowogrodzka 56

Aktualności:
Prowadzimy terapię przez internet. Zapraszamy więcej...
Nasz Ośrodek istnieje od 23 lat. Cieszymy się i dziękujemy za zaufanie. więcej...
Copyright © 2006 Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - Gutkowski - Psychoterapia Warszawa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Polityka Prywatności
www.eura7.com - projektowanie stron www