aktualności strona g Kontakt
Ośrodek Hipnozy
i Psychoterapii - Gutkowski

Psycholog Warszawa

Zarejestruj się on-line na sesję terapeutyczną do jednego z terapeutów przyjmujących w Ośrodku Hipnozy i Psychoterapii Gutkowski

Nasi terapeuci

 
01. Sławomir Gutkowski

Hipnoterapeuta, filozof, pedagog. Absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie. Ukończył także dwuletnie studium teatralne. Pracuje naukowo nad zagadnieniami filozofii, psychologii i medycyny. Od ponad 20 lat zajmuje się terapią korzystając z dorobku hipnozy klinicznej i psychoterapii ericksonowskiej. Osiąga wysokie rezultaty w swojej pracy dzięki stosowaniu integralnego podejścia w terapii a w szczególności wykorzystując hipnozę. Prowadzi terapię uzależnień, zwłaszcza od alkoholu, palenia, hazardu oraz terapię nerwic, lęków, bulimii, zaburzeń seksualnych. Zaprasza także na terapię przez internet. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiej Federacji Psychoterapii. Kieruje Ośrodkiem Hipnozy i Psychoterapii - Gutkowski.
więcej...

 
03. Anna Jankowska

Psycholog, hipnoterapeuta - absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończyła roczny kurs w krakowskim Towarzystwie Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą a także szkolenia z terapii poznawczo - behawioralnej (CTPB). Posiada doświadczenie w leczeniu zaburzeń depresyjnych, lękowych, w pracy nad poprawą samooceny i poczuciem własnej wartości. Pomaga w radzeniu sobie ze stresem, nieśmiałością i lękiem społecznym, a także w rozwoju osobistym - wyznaczaniem i realizacją celów, zdawaniem egzaminów, wspieraniem odchudzania.
więcej...

 
4. Anna Grochowska

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją- psychoterapia. Studiowała również medycynę na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Hipnoterapii uczyła się w Stanach Zjednoczonych w Fundacji Miltona H. Ericksona w Phoenix, w Arizonie oraz w Instytucie Ericksonowskim w Łodzi. Prowadzi terapię indywidualną z osobami dorosłymi oraz z parami w podejściu Ericksonowskim. Stosuje metody psychoterapeutyczne takie jak hipnoza oraz psychodrama. Pracuje również w języku hiszpańskim oraz angielskim
więcej...


Zadzwoń do nas! Telefony są czynne codziennie od godziny 9:00.
   508 771 780   

Profesjonalny Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - Gutkowski w Warszawie zapewnia fachową pomoc wszystkim potrzebującym. Dobry psycholog pomoże Państwu uporać się z takimi problemami, jak nerwica, depresja czy zaniżona samoocena. Prowadzimy także leczenie uzależnień, a w szczególności alkoholizmu i nałogu tytoniowego, depresji, nerwicy oraz terapię rodzin i par. Psychoterapia wykorzystująca najskuteczniejsze metody terapeutyczne pomoże Państwu odnaleźć źródło problemów i podnieść jakość swojego życia. Nasze placówki: Warszawa, Łódź, Katowice, Bielsko-Biała, Lublin, Ciechanów.
Zapraszamy.


Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - Gutkowski : Warszawa, ul. Nowogrodzka 56

Aktualności:
Prowadzimy terapię przez internet. Zapraszamy więcej...
Nasz Ośrodek istnieje od 23 lat. Cieszymy się i dziękujemy za zaufanie. więcej...
Copyright © 2006 Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - Gutkowski - Psychoterapia Warszawa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Polityka Prywatności
www.eura7.com - projektowanie stron www