aktualności strona g Kontakt
Ośrodek Hipnozy
i Psychoterapii - Gutkowski
Zarejestruj się on-line na sesję terapeutyczną do jednego z terapeutów przyjmujących w Ośrodku Hipnozy i Psychoterapii Gutkowski

Hipnoterapia dla Ciebie

  10. Zespół stresu pourazowego

Jest wiele ludzi cierpiących na PTSD, którzy doznali ulgi dzięki hipnoterapii.

     PTSD- zaburzenie o podłożu lękowym, pojawiające się na skutek przeżycia traumy (wojny, gwałtu, napaści).Zdarza się, że niektórzy są nieświadomi, że przeżyli uraz w przeszłości ponieważ świadomie nie pamiętają tego zdarzenia. Na nieszczęście podświadomość zachowuje pamięć tego złego doświadczenia. Osoba może cierpieć z powodu różnych przykrych emocji, koszmarów sennych itd.
   Przy pomocy hipnozy można docierać do tych zapomnianych przeżyć, by je ponownie, w bezpiecznej, terapeutycznej atmosferze przywołać i uporządkować. W stanie transu, relaksacji pracuje się z tymi wspomnieniami, by odreagować, a następnie wyciszyć emocje, które towarzyszyły przykremu przeżyciu.

powrót do listy

Zadzwoń do nas! Telefony są czynne codziennie od godziny 9:00.
   508 771 780   

Profesjonalny Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - Gutkowski w Warszawie zapewnia fachową pomoc wszystkim potrzebującym. Dobry psycholog pomoże Państwu uporać się z takimi problemami, jak nerwica, depresja czy zaniżona samoocena. Prowadzimy także leczenie uzależnień, a w szczególności alkoholizmu i nałogu tytoniowego, depresji, nerwicy oraz terapię rodzin i par. Psychoterapia wykorzystująca najskuteczniejsze metody terapeutyczne pomoże Państwu odnaleźć źródło problemów i podnieść jakość swojego życia. Nasze placówki: Warszawa, Łódź, Katowice, Bielsko-Biała, Lublin, Ciechanów.
Zapraszamy.


Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - Gutkowski : Warszawa, ul. Nowogrodzka 56

Aktualności:
Prowadzimy terapię przez internet. Zapraszamy więcej...
Nasz Ośrodek istnieje od 21 lat. Cieszymy się i dziękujemy za zaufanie. więcej...
Copyright © 2006 Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - Gutkowski - Psychoterapia Warszawa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Polityka Prywatności
www.eura7.com - projektowanie stron www