aktualności strona g Kontakt
Ośrodek Hipnozy
i Psychoterapii - Gutkowski
Zarejestruj się on-line na sesję terapeutyczną do jednego z terapeutów przyjmujących w Ośrodku Hipnozy i Psychoterapii Gutkowski

Hipnoterapia dla Ciebie

  08. Usprawnianie uczenia się i pamięci

Hipnoterapia daje różnorodne możliwości pracy z osobami mającymi trudności z nauką.

 Jakie są przyczyny?  -  nerwica lękowa, trudności ,  niepowodzenia szkolne, egzaminy...
 Dzięki hipnoterapii można zredukować niepokój i lęki, które są związane z egzaminami i z ocenianiem (trudności i niepowodzenia szkolne, egzaminy maturalne, egzaminy na wyższych uczelniach, testy na prawo jazdy, rozmowy kwalifikacyjne i inne). Często przyczyny tych lęków sięgają okresu dzieciństwa i trudnych doświadczeń szkolnych. Praca w transie daje możliwość docierania do tych wspomnień oraz ich pozytywną przemianę. Docierając do podświadomości wpływamy również na zwiększenie motywacji do osiągnięcia celu.
    Hipnoza wpływa na polepszenie zdolności koncentracji, co bezpośrednio jest związane z efektywnością uczenia się. Przy użyciu hipnoterapii możemy odwrócić złe nawyki i nauczyć się nowych aby łatwiej można było wykonywać zadania. Można dać pozytywne sugestie do twojego umysłu aby polepszyć przypominanie, lepiej rozwiązywać zadania, uczyć się szybciej  i osiągnąć lepsze wyniki w nauce.

powrót do listy

Zadzwoń do nas! Telefony są czynne codziennie od godziny 9:00.
   508 771 780   

Profesjonalny Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - Gutkowski w Warszawie zapewnia fachową pomoc wszystkim potrzebującym. Dobry psycholog pomoże Państwu uporać się z takimi problemami, jak nerwica, depresja czy zaniżona samoocena. Prowadzimy także leczenie uzależnień, a w szczególności alkoholizmu i nałogu tytoniowego, depresji, nerwicy oraz terapię rodzin i par. Psychoterapia wykorzystująca najskuteczniejsze metody terapeutyczne pomoże Państwu odnaleźć źródło problemów i podnieść jakość swojego życia. Nasze placówki: Warszawa, Łódź, Katowice, Bielsko-Biała, Lublin, Ciechanów.
Zapraszamy.


Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - Gutkowski : Warszawa, ul. Nowogrodzka 56

Aktualności:
Prowadzimy terapię przez internet. Zapraszamy więcej...
Nasz Ośrodek istnieje od 21 lat. Cieszymy się i dziękujemy za zaufanie. więcej...
Copyright © 2006 Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - Gutkowski - Psychoterapia Warszawa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Polityka Prywatności
www.eura7.com - projektowanie stron www