aktualności strona g Kontakt
Ośrodek Hipnozy
i Psychoterapii - Gutkowski
Zarejestruj się on-line na sesję terapeutyczną do jednego z terapeutów przyjmujących w Ośrodku Hipnozy i Psychoterapii Gutkowski

Hipnoterapia dla Ciebie

  05. Wzmocnij siebie

Pewność siebie - przekonanie o własnej wartości, sile, efektywności.

    Opinia jaką człowiek posiada na własny temat często jest zbudowana na doświadczeniach jakie ta osoba przeżyła. Kiedy ktoś ciągle otrzymuje negatywną krytykę, wtedy zaczyna wierzyć temu przesłaniu, a to ma wpływ na jego przyszłe działania. Niską samoocenę leczy się poprzez docieranie do źródła negatywnego samopoczucia. Hipnoterapia umożliwia pacjentom rekonstruowanie opinii jaką mają o sobie i przywracanie szacunku do samych siebie. Na hipnoterapii można rozwijać wiarę we własne możliwości. Pewność siebie pomaga pokonać liczne bariery, umożliwia bycie kreatywnym.

powrót do listy

Zadzwoń do nas! Telefony są czynne codziennie od godziny 9:00.
   508 771 780   

Profesjonalny Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - Gutkowski w Warszawie zapewnia fachową pomoc wszystkim potrzebującym. Dobry psycholog pomoże Państwu uporać się z takimi problemami, jak nerwica, depresja czy zaniżona samoocena. Prowadzimy także leczenie uzależnień, a w szczególności alkoholizmu i nałogu tytoniowego, depresji, nerwicy oraz terapię rodzin i par. Psychoterapia wykorzystująca najskuteczniejsze metody terapeutyczne pomoże Państwu odnaleźć źródło problemów i podnieść jakość swojego życia. Nasze placówki: Warszawa, Łódź, Katowice, Bielsko-Biała, Lublin, Ciechanów.
Zapraszamy.


Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - Gutkowski : Warszawa, ul. Nowogrodzka 56

Aktualności:
Prowadzimy terapię przez internet. Zapraszamy więcej...
Nasz Ośrodek istnieje od 21 lat. Cieszymy się i dziękujemy za zaufanie. więcej...
Copyright © 2006 Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - Gutkowski - Psychoterapia Warszawa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Polityka Prywatności
www.eura7.com - projektowanie stron www