aktualności strona g Kontakt
Ośrodek Hipnozy
i Psychoterapii - Gutkowski
Zarejestruj się on-line na sesję terapeutyczną do jednego z terapeutów przyjmujących w Ośrodku Hipnozy i Psychoterapii Gutkowski

Hipnoterapia dla Ciebie

  12. Rozwiń swoją motywację

Motywacja jest siłą napędową naszych działań.

Co umożliwia osiąganie sukcesu?
    Sukces zależy od stanu umysłu. Często zdarza się, że nie wykonujemy na czas zaplanowanych czynności. Prowadzi to niekiedy do frustracji. Są osoby dobrze zorganizowane, sprawnie zarządzające czasem. Jaki jest ich sekret? Często przyczyną problemu nie jest brak umiejętności realizacji celów, lecz nie do końca rozpoznane intencje. Może to być ukryta niechęć, lęk, czy brak wiary w siebie.  
   Świadomy umysł jest bardzo dobry w ukrywaniu rzeczy, które wolałby opuścić, ominąć więc przekonujemy sami siebie, że są ważne powody, które nie pozwalają nam sprostać wyznaczonym celom. Łatwo jest pójść tropem naszych myśli i uwierzyć w to, że nie jesteśmy w stanie czegoś osiągnąć więc odstawiamy nasz cel na później.
   Hipnoterapia umożliwia dostęp do podświadomego umysłu, ustala jakie są prawdziwe źródła niepowodzeń. Wtedy psycholog, psychoterapeuta może dokonać interwencji terapeutycznej, żeby osiągnąć lepsze rezultaty w przyszłości. Największą korzyścią jest to, że podświadomość nie może rozróżnić różnicy pomiędzy realnym wydarzeniem a wymyślonym więc łatwiejsza staje się zmiana złych nawyków na pozytywne.

powrót do listy

Zadzwoń do nas! Telefony są czynne codziennie od godziny 9:00.
   508 771 780   

Profesjonalny Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - Gutkowski w Warszawie zapewnia fachową pomoc wszystkim potrzebującym. Dobry psycholog pomoże Państwu uporać się z takimi problemami, jak nerwica, depresja czy zaniżona samoocena. Prowadzimy także leczenie uzależnień, a w szczególności alkoholizmu i nałogu tytoniowego, depresji, nerwicy oraz terapię rodzin i par. Psychoterapia wykorzystująca najskuteczniejsze metody terapeutyczne pomoże Państwu odnaleźć źródło problemów i podnieść jakość swojego życia. Nasze placówki: Warszawa, Łódź, Katowice, Bielsko-Biała, Lublin, Ciechanów.
Zapraszamy.


Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - Gutkowski : Warszawa, ul. Nowogrodzka 56

Aktualności:
Prowadzimy terapię przez internet. Zapraszamy więcej...
Nasz Ośrodek istnieje od 21 lat. Cieszymy się i dziękujemy za zaufanie. więcej...
Copyright © 2006 Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - Gutkowski - Psychoterapia Warszawa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Polityka Prywatności
www.eura7.com - projektowanie stron www