aktualności strona g Kontakt
Ośrodek Hipnozy
i Psychoterapii - Gutkowski
Zarejestruj się on-line na sesję terapeutyczną do jednego z terapeutów przyjmujących w Ośrodku Hipnozy i Psychoterapii Gutkowski

Hipnoterapia dla Ciebie

  03. Czuć się świetnie

Wielu ludzi myśli, że hipnoza jest używana jedynie w celu naprawy lub zmiany negatywnych cech lub zachowania - to nieprawda!

  Hipnoza może być przyjemnym doświadczeniem dla każdego. Wyobraź sobie, że możesz odpocząć na tropikalnej plaży lub przenieść się w swoje ulubione miejsce. Te marzenia mogą być takie realne i będziesz się czuł tak jakbyś tam naprawdę był.
   W czasie hipnozy twój podświadomy umysł może zaakceptować cały asortyment sugestii. Potęga wyobraźni jest ogromna. Stan transu jest stanem bardzo przyjemnym. Różne procesy w ciele i umyśle pracują harmonijnie, wracają do równowagi. Kiedy kontaktujemy się z naszą podświadomością, możemy docierać do pokładów kreatywności, twórczości, jakie się tam znajdują i korzystać z nich dla planowania swoich działań na przyszłość. Możemy poszukiwać odpowiedzi na różne pytania, gdyż kontaktujemy się z wewnętrzną mądrością, intuicją.  
   Podświadomość jest taka potężna, że można np. wmówić pacjentowi, że pije szklankę wody, a w następnej sekundzie można mu wmówić, że jest to najlepszy świeży sok. Można wtedy zauważyć, że osoba w hipnozie zachowuje się tak jakby piła ten wspaniały sok. Wielu ludzi chodzi do masażysty aby usunąć napięcie ze swojego ciała. W transie możesz uzyskać podobne efekty a poza tym usunąć napięcie ze swojego ciała i umysłu. Psychoterapia w hipnozie pomoże Ci poznać lepiej siebie i przywrócić wewnętrzną równowagę.

powrót do listy

Zadzwoń do nas! Telefony są czynne codziennie od godziny 9:00.
   508 771 780   

Profesjonalny Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - Gutkowski w Warszawie zapewnia fachową pomoc wszystkim potrzebującym. Dobry psycholog pomoże Państwu uporać się z takimi problemami, jak nerwica, depresja czy zaniżona samoocena. Prowadzimy także leczenie uzależnień, a w szczególności alkoholizmu i nałogu tytoniowego, depresji, nerwicy oraz terapię rodzin i par. Psychoterapia wykorzystująca najskuteczniejsze metody terapeutyczne pomoże Państwu odnaleźć źródło problemów i podnieść jakość swojego życia. Nasze placówki: Warszawa, Łódź, Katowice, Bielsko-Biała, Lublin, Ciechanów.
Zapraszamy.


Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - Gutkowski : Warszawa, ul. Nowogrodzka 56

Aktualności:
Prowadzimy terapię przez internet. Zapraszamy więcej...
Nasz Ośrodek istnieje od 21 lat. Cieszymy się i dziękujemy za zaufanie. więcej...
Copyright © 2006 Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - Gutkowski - Psychoterapia Warszawa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Polityka Prywatności
www.eura7.com - projektowanie stron www