aktualności strona g Kontakt
Ośrodek Hipnozy
i Psychoterapii - Gutkowski
Zarejestruj się on-line na sesję terapeutyczną do jednego z terapeutów przyjmujących w Ośrodku Hipnozy i Psychoterapii Gutkowski

Hipnoterapia dla Ciebie

  13. Regresja

Regresja jest obszarem, który jest bardzo odpowiedni dla niektórych klientów. Regresja - ruch wstecz, szczególnie powrót do dawnej postaci.

Co to jest regresja przeszłego życia?
   Jest wiele religii na całym świecie, które mocno wierzą w reinkarnacje. Polega ona na tym, że kiedy osoba umiera wtedy rodzi się od nowa na ziemi. To jest podobnie jak w prawach fizyki, które mówią, że energia nie jest niszczona ale tylko przetransportowana.
    Niektórzy ludzie mają mocne poczucie, że istnieli przedtem w jednym ze swoich przeszłych wcieleń (bardzo często także dzieci  - praca amerykańskiego profesora Ian Stevenson – „Dwadzieścia przypadków wskazujących na reinkarnację” oraz badania prof. Lidii Stawowskiej – „Reinkarnacja – doświadczenie nieskończoności”). Używając hipnoterapii mogą oni cofnąć się wstecz do swojego poprzedniego stanu. Regresja może pomóc pacjentom uspokoić lęki lub troski w teraźniejszym życiu. Sprawdzamy czy w przeszłych wcieleniach nie było rzeczy, które je wywołały. (jakie wydarzenia z przeszłości wywołały je?). Jako przykład pacjent - biznesmena, który miał poczucie, że ma "przebite plecy". Okazało się, że to  było dla niego bardzo stresujące. Regresja przeprowadzona na nim dowiodła, że w jednym z wcieleń został ugodzony znienacka w plecy i bardzo powoli umierał cierpiąc. Po sesji biznesmen odkrył, że jego lęki zostały wyeliminowane. Podobnych przypadków z literatury jak również z własnych doświadczeń związanych z prowadzeniem regresji mógłbym przytoczyć bardzo wiele.

powrót do listy

Zadzwoń do nas! Telefony są czynne codziennie od godziny 9:00.
   508 771 780   

Profesjonalny Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - Gutkowski w Warszawie zapewnia fachową pomoc wszystkim potrzebującym. Dobry psycholog pomoże Państwu uporać się z takimi problemami, jak nerwica, depresja czy zaniżona samoocena. Prowadzimy także leczenie uzależnień, a w szczególności alkoholizmu i nałogu tytoniowego, depresji, nerwicy oraz terapię rodzin i par. Psychoterapia wykorzystująca najskuteczniejsze metody terapeutyczne pomoże Państwu odnaleźć źródło problemów i podnieść jakość swojego życia. Nasze placówki: Warszawa, Łódź, Katowice, Bielsko-Biała, Lublin, Ciechanów.
Zapraszamy.


Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - Gutkowski : Warszawa, ul. Nowogrodzka 56

Aktualności:
Prowadzimy terapię przez internet. Zapraszamy więcej...
Nasz Ośrodek istnieje od 21 lat. Cieszymy się i dziękujemy za zaufanie. więcej...
Copyright © 2006 Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - Gutkowski - Psychoterapia Warszawa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Polityka Prywatności
www.eura7.com - projektowanie stron www